About me

Hi! I am Asta! I am a philologist and a philocalist to the heart's core. Here I share things that I consider being aesthetic and fantastic!

30 Jul 2014

Scotland: Royal Botanic Garden

 Edinburgo pakraštyje stūkso Karališkasis botanikos sodas (Royal Botanic Garden), kurio apžiūrėjimui, kaip parodė praktika, reikia paskirti bent jau gerą pusdienį. Čia yra visko - nuo egzotiškų medžių ir gėlių, iki ekspermentinių daržų ir sodų. Galima sukti ratus ir stebėti tvenkiniuose snaudžiančias antytes, galima prisėsti ir kojas pailsinti ant gražių medinių suoliukų arba užsukus į pagrindinį sodo pastatą apžiūrėti veikiančias parodas. Viena iš jų - nuotraukų paroda, pavadinimu "No strangers | ancient wisdom in a modern world", man įstrigo labiausiai (šiek tiek apie ją - čia). Paveikė ne tik puikūs kadrai, bet ir prie jų pateiktos trumputės istorijos: vienos pasakojančios fotografavimo aplinkybes, kitos - nuotraukoje matomo žmogaus patirtis. 
   Karalienei motinai skirtame sode auga nuostabios rožės, kurių gausa leido suprasti, kaip subtiliai vienos rūšies kvapas skiriasi nuo kitos! Jei tik kada tektų ten nukeliauti - būtinai nosį panardinkite į kvapnius šių gėlių žiedlapius! ;)

Comments